студентам першого курсу організовано екскурсію присвячену 80 роковинам трагедії Бабиного Яру.
За два дні, 29 і 30 вересня 1941 року, на околиці Києва розстріляли 33 771 людину. Серед них були євреї, сінті та рома, радянські військовополонені, комуністи-підпільники. Розстріли в урочищі Бабин Яр стали однією з найбільших масових акцій знищення населення під час Другої світової війни.
Начально-науковий інститут менеджменту освіти так як і весь ДЗВО "Університет менеджменту освіти" долучився до заходів приуроченим 80 роковинам трагедії Бабиного Яру.
Так 29 вересня 2021 року старшим викладачем кафедри публічного управління та проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту ДЗВО "Університет менеджменту освіти", куратором групи Корсакевич С. С. було організовано студентам першого курсу Навчально-наукового інституту ДЗВО "Університет менеджменту освіти" екскурсію із супроводжуючою лекцією, яка була присвячена мовчазному свідку злочину нацистської Німеччини та її репресивної машини, що перетворилася на один з всесвітніх символів Голокосту - Бабин Яр.
30 вересня 2021 року здобувач вищої освіти ННІМП групи МОБМ-20-Д1 Алі Ахмед Фавзі Мохамед і Президент Асоціації членів попередніх скликань Студентської колегії ДЗВО "Університет менеджменту освіти" Чепенко Єлизавета взяли участь у вшануванні пам'яті невинно розстріляних жертв. На території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр" відбувся музично-поетичний перфоманс "Бабин Яр. Голосами". Під час перфомансу режисер Олег Ліпцин разом з акторами та музикантами "оживили" поезії зі збірки Маріанни Кіяновської "Бабин Яр. Голосами", до якої увійшло 67 віршів.
Лекція, екскурсія, відвідування музично-поетичного перфомансу є частиною просвітницької та морально-етичної роботи зі студентами. Адже наступні покоління мають пам'ятати та своїм прикладом гуманності загоювати колективні рани минулого, розуміючи, що загальнолюдські цінності є вищими за будь яку ідеологію.
Змістовні роздуми наших студентів під час проведених заходів, спонукають до думки, що молоде покоління не є байдужим до нашого минулого.