У НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ 2023 РОКУ

17серпня 2023 року  відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістра випускникам Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» . До багатотисячної когорти висококваліфікованих фахівців, підготовлених за 70 років активної діяльності Університету, долучилися більше 200 випускників. За цим – багаторічна напружена і творча праця науково-педагогічного колективу і всіх співробітників ННІМП УМО.

Урочистості з нагоди вручення дипломів відкрив ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти»  член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Микола КИРИЧЕНКО.

Ректор звернувся з вітальним словом до випускників та зазначив, що цей навчальний рік, незважаючи на війну, був для університету не простим, але ми змогли успішно його завершити. Україна сьогодні потребує високоосвічених фахівців у галузях управління, економіки, психології, педагогіки, здатних реалізувати спільні міжнародні освітні програми і проекти. Розбудова нашої держави, її незалежність ставить перед Університетом та державою надзвичайно важливе завдання – не тільки навчати, але й виховувати справжніх громадян і патріотів нашої держави. Всім присутнім ректор побажав міцного здоров’я, мирного неба та найшвидшої перемоги України.

З вітальними словами до випускників звернулисядиректорка Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидатка педагогічних наук, доцентка  Тетяна РОЖНОВА; заступниця директорки ННІМП, докторка педагогічних наук, професорка Наталія ПРИХОДЬКІНА; завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, докторка педагогічних наук, професорка Ірина СІДАНІЧ та завідувачка кафедри психології та особистісного розвитку, докторка психологічних наук, професорка Олександра БРЮХОВЕЦЬКА; доцентки кафедри психології та особистісного розвитку, кандидатки психологічних наук Тетяна ЧАУСОВА та Леся ІНЖИЄВСЬКА; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти Дмитро ГРИЩУК; завідувачка навчально-методичного відділу ННІМП Тетяна МЕЛЬНИК.

Від випускників зі словами вдячності виступили Альона ПІЛЯЄВА (група ПМ-21-Г1), Віра ІВАНЧУК (група ПВШ-21-Г1), Анна КОСМАЧОВА (група УНЗ-21-Г2), які подякували ректорату ДЗВО УМО, директорату і навчально-методичному відділу ННІМП за організацію на високому рівні освітнього процесу в цей не простий час для нашої країни та професорсько-викладацькому складу за надані знання та практичні уміння.

Сьогоднішня студентська молодь є «ядром» української інтелігенції, і майбутнє нашого народу залежить від змісту їх цінностей та орієнтирів, від того, якою мірою духовність є основою життя. Саме випускникам Університету доведеться реалізовувати завойовані незалежністю та закладені Конституцією України принципи справедливості в повсякденному житті нашої депржави.

Професорсько-викладацький склад Університету доклав максимум зусиль до формування випускників, як висококваліфікованих фахівців та ініціативних відповідальних особистостей. Це було не тільки прагненням та потребою, це є стилем роботи та філософією Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО, що базується на прекрасних традиціях НАПН України, сприяє якості навчання, забезпечує всебічний розвиток особистості здобувача вищої освіти.

Вручення дипломів є знаковою подією у житті випускників, а також поштовхом для досягнення найзаповітніших цілей як у кар’єрному зростанні, так і в особистому житті. Ми пишаємося своїми випускниками – новим поколінням висококваліфікованих фахівців.

Дорогі наші випускники, не забувайте свою Alma-Mater! Ми віримо у те, що кожен із вас гідно представляє і представлятиме наш Університет!

Бажаємо всім вам упевненості у власних силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім`я процвітання України. Хай щедрою на добро та радість буде ваша доля!

Завдячуємо нашим захисникам, Збройним силам України, завдяки яким ми маємо можливість навчати і навчатися, здобувати освіту і святкувати цей день! Без мужності наших захисників не було би наших сподівань на майбутню, мирну, вільну, демократичну Україну!