У ННІМП ПРОДОВЖИВ РОБОТУ ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

У ННІМП ПРОДОВЖИВ РОБОТУ ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

29 квітня 2022 року на базі Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України продовжив роботу ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН "НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК У ВОЄННИЙ ЧАС. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!".

Тема марафону: "Особливості підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти в умовах воєнного стану" об'єднала учасників з різних куточків України, зокрема Київ, Житомир, Рівне, Вінниця, Біла Церква, Дніпро, Одеса, Івано-Франківськ тощо.

У роботі онлайн-марафону взяли участь два спікери, науково-педагогічні працівники, керівники закладів загальної середньої освіти, здобувачі вищої освіти, стейкхолдери, волонтери. До заходу доєдналося понад 30 учасників.

Відкрила захід кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП Татьяна Бурлаенко. Спікер розкрила ключові особливості підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти в умовах воєнного стану, зазначила про активність учасників освітнього процесу ННІМП, які є єдиною командою, котра працює на благо України.

Спікер Любов Мухіна, аспірант, старший методист кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП продемонструвала фази психологічної адаптації до умов воєнного стану, а також на конкретних прикладах продемонструвала прийоми, які дозволяють зберігати оптимізм у кризових ситуаціях. 

 Повний виступ усіх спікерів доступний на ютуб-каналі ДЗВО "УМО": https://youtu.be/-3GJ3Ijd9Ig

Дякуємо усім, хто долучився до ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ!

      Запрошуємо всіх охочих долучитися до каманди ННІМП та брати участь у наших подальших заходах, інформація про які розміщується на офіційному сайті: http://umo.edu.ua/university

та соціальних мережах: https://www.facebook.com/umo.edu.ua
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA'Ц

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!