У ННІМП відбулась організаційна зустріч першого курсу здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня денної форми навчання з адміністрацією

30 вересня 2022 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології  відбулась організаційна зустріч адміністрації інституту із здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня денної форми навчання першого курсу. Слід зазначити, що цього року вперше в ННІМП було здійснено набір на денну форму навчання здобувачів другого (магістерського) рівня на ОПП: «Педагогіка вищої школи»; «Психологія»; «Управління проєктами»; «Публічне управління та адміністрування».

На зустріч були запрошені:

• головний бухгалтер ДЗВО «УМО» Наталія Бєлік;
  • начальник планово-економічного відділу ДЗВО «УМО» Тетяна Депутат;
  • начальник відділу роботи з персоналом ДЗВО «УМО» Тетяна Поліщук;
  • завідувач гуртожитку Єлизавета Чепенко.

Розпочала зустріч директор ННІМП Тетяна Рожнова, яка ознайомила першокурсників з графіком освітнього процесу, організацією навчання у ННІМП, нормативно-правовою базою Університету, програмами академічної мобільності студентів, представила дирекцію Інституту, завідувачів кафедр, навчально-методичний відділ, гарантів освітніх програм. Також директор привітала колег з наступаючим святом працівника освіти, а студентів – з початком навчання в ННІМП.

Під час зустрічі виступили:

• заступник директора ННІМП з науково-педагогічної та навчальної роботи Олена Фещенко;
  • заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Віра Драгунова;
  • завідувач навчально-методичним відділом ННІМП – Оксана Іванилова;
  • завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Тетяна Бурлаєнко;
  • заступник завідувача кафедри психології та особистісного розвитку професор Олександра Брюховецька;
  • завідувач кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти Ірина Сіданіч;
  • завідувач кафедри публічного управління та управління проєктами Володимир Мороз;
  • гарант ОПП «Публічне управління та адміністрування», професор Ія Дегтярьова;
  • доцент кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП Яна Сухенко;
  • доцент кафедри публічного управління та управління проєктами ННІМП Галина Бережна.

Виступаючі на зустрічі відповіли на запитання студентів, ознайомили їх з перспективами навчання в Університеті.

Освітній фронт продовжується! Ми віримо, що все буде Україна!!!