ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ

22 січня 2021 р., на платформі Google meet, відбулася оперативна нарада із кураторами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО». На нараду було запрошено директора ННІМП ДЗВО «УМО» - Тетяну Рожнову, завідувача відділення підготовки іноземних громадян до вступу у ЗВО - Ганну Вишневську, Антоніну Шмагун - завідувача практики відділу практики та маркетингу освітніх послуг та голову Студентської колегії ДЗВО «УМО» - Єлизавету Чепенко.

На нараді обговорювалося питання щодо організації проведення конкурсу читців-декламаторів віршів до дня народження  Т.Г.Шевченка «Читаємо твори Т.Г.Шевченка разом» (далі – Конкурс).

Ірина Жукова звернулася до кураторів академічних груп щодо зміни умов участі у Конкурсі, а, також, його  важливості та актуальності для того, щоб розвивати художньо-мовні навики здобувачів вищої освіти, прищеплювати інтерес до української поезії, сприяти розвитку монологічного мовлення здобувачів вищої освіти.

Антоніною Шмагун було наголошено на важливості проведення подібних заходів з метою підвищення показників творчої та навчально-виховної діяльностей здобувачів вищої освіти.

Анатолій Михайлов – куратор групи МОБ-17-Д2 висловив думку про важливість згуртування  талановитого студентства ННІМП ДЗВО "УМО"  навколо любові до українського слова, вітчизняної літературної спадщини.

Леся Інжиєвська – куратор групи ПБ-17-Д2 активно долучилася до обговорення, зазначаючи на важливості проведення заходу та залучення до нього представників Студентської колегії ДЗВО «УМО».

Ганна Вишневська висловлювала міркування щодо активізації участі іноземних слухачів у Конкурсі для розвитку почуття патріотизму, любові до України через творчість. Т.Г.Шевченка, надавала пропозицій щодо організації процесу нагородження.

Учасники наради висловили надію, що, спільними зусиллями, Конкурс пройде успішно.

У цілому, нарада пройшла продуктивно, у формі конструктивного діалогу, відчувалась дружня атмосфера.