Виступ зав. кафедри Бурлаєнко Т. І. на Презентаційній зустрічі зі словацькою делегацією

11 жовтня 2018 р. відбулась Презентаційна зустріч словацької делегації (Косова Бєата, заступник декана з науки, досліджень та мистецтва, Dr.h.c., доктор філософії, професор; Карікова Соня, професор кафедри психології, доктор філософії; Павлов Іван, доцент кафедри андрагогіки, доктор філософії) з ректором, проректорами, директорами Інститутів, завідувачами кафедр ДВНЗ «УМО» в рамках  візиту делегації педагогічного факультету Університету Матея Бела (Банська Бистриця, Словацька Республіка) 11–12 жовтня 2018 р. з метою розширення міжнародної співпраці та налагодження наукового співробітництва між ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та педагогічним факультетом Університету Матея Бела (Банська Бистриця, Словацька Республіка).

В ході виступів учасників Презентаційної зустрічі було розкрито особливості діяльності ДВНЗ «УМО» та педагогічного факультета Університету Матея Бела щодо наступних питань:

– переддипломна педагогічна освіта та подальша / постійна педагогічна освіта (у тому числі керівників шкіл);

– система кар’єри в професії викладача;

– кар’єра, психологічне, педагогічне / андрагогічне консультування для вчителів (індивідуальне), а також для шкіл (команд);

– розвиток школи – освіта всього викладацького складу, заохочення впровадження інновацій / реформ у школах;

– педагогічна підготовка викладачів середньої школи;

– навчання впродовж усього життя, навчання дорослих;

– розробка навчання в докторантурі.

Під час свого виступу зав. кафедри, доктор філософії Бурлаєнко Т. І. охарактеризувала напрями міжнародної співпраці, які на даний час здійснює кафедра економіки, підприємництва та менеджменту, відкриття на кафедрі спеціалізації «Християнська бізнес-етика», що представляє інтерес для словацький гостей, на факультеті якого функціонує напрям «Теологія» тощо.

Візит словацької делегації до ДВНЗ «УМО» відіграв значну роль для розширення співпраці з педагогічним факультетом Університету Матея Бела (Банська Бистриця, Словацька Республіка), оскільки в процесі виступів учасників зустрічі та в ході обговорень було окреслено сфери спільних інтересів та можливі форми майбутньої науково-педагогічної співпраці.