УСПІШНО ПРОЙШОВ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «ПЛАНУВАННЯ І ВИКОНАННЯ ПРОЄКТНИХ ДІЙ» ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ОПП «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

31 травня 2024 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «УМО» року успішно відбувся захист курсових робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Управління проєктами», спеціальності 073 «Менеджмент», групи УП-23-Д1 (денної форми навчання).

Незважаючи на воєнний стан у країні, технічні складнощі, захист відбувся на високому науково-професійному рівні з дотриманням академічної доброчесності, нормативних та безпекових вимог.

Комісією у складі: Володимира МОРОЗА, кандидата наук з державного управління, доцента; Оксани КОВТУН, кандидатки наук з державного управління, доцентки; Галини БЕРЕЖНОЇ, кандидатки економічних наук, доцентки відмічено високий рівень підготовки магістрів, практико-орієнтовану направленість робіт, їх актуальність та необхідність їх реалізації в різних галузях економіки, публічного сектору.

Усі курсові роботи були підготовлені відповідно до вимог чинного законодавства, з використанням сучасних інформаційних технологій, презентаційних матеріалів, жвавих дискусій з проблем менеджменту і управління проєктами в різних сферах: малому бізнесі, корпоративному секторі, сфері публічного управління, ІТ-секторі.

Результати захисту кваліфікаційних робіт показали, що науково-педагогічний склад кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» готує висококваліфікованих фахівців з управління проєктами, які мають глибокі теоретичні знання і володіють практичними навичками управлінців в галузі проєктного менеджменту.

Бажаємо нашим здобувачам подальшого успіху в підготовці кваліфікаційних робіт та професійній діяльності! Натхнення, стійкості та самозрадності всім учасникам освітнього процесу в умовах воєнних викликів!!

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість жити і працювати!!! Разом наближаємо Перемогу! Все буде Україна!!!