В УМО ЗАВЕРШИЛОСЯ НАВЧАННЯ З ДИСЦИПЛІНИ «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ В ПУБЛІЧНІЙ СФЕРІ» ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ГОСТЬОВОГО ЛЕКТОРА ТЕТЯНИ МЕЛЬНИК

Відповідно на запит магістрантів кафедри публічного управління і проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», до викладання дисципліни «Управління проєктами в публічній сфері» було залучено гостьового викладача-практика – Тетяну Мельник, експерта з питань відновлення муніципальної інфраструктури Асоціації міст України.

Тетяна Мельник є доктором філософії з публічного управління та адміністрування, має практичний досвід участі у підготовці проєктних заявок, координації, моніторингу та виконання проєктів з відновлення та розвитку інфраструктури територіальних громад працюючи в різних органах публічної влади. Курс Тетяни Мельник є авторським та охоплює як базову теорію управління проєктами, так і сучасні особливості проєктів відновлення й розвитку, інші практико орієнтовані елементи.

Кафедра не вперше співпрацює з Тетяною Мельник. Так, експертка була залучена до проведення науково-практичної конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни та у поствоєнний період» у березні-квітні 2022 року, організованої Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології Університету спільно з іншими закладами освіти, науковими установами та громадськими організаціями. Тетяна Олександрівна є активною учасницею відкритих лекцій, інших заходів і проєктів ДЗВО «УМО».

Опрацювання навчальних матеріалів і викладання відбувалося спільно з основним викладачем Наталією Олійник, доктором наук з державного управління, професором, професором кафедри публічного управління і проєктного менеджменту. Наталія Іванівна, а також здобувачі вищої освіти, високо оцінили авторські підходи Тетяни Мельник до викладання.

Залучення гостьового лектора відбулося в рамках Договору про співробітництво УМО з Асоціацією міст України.

Керівництво кафедри, Навчально-наукового інституту менеджменту та психології та Університету вдячні Асоціації міст України та зокрема Тетяні Мельник за співпрацю!