ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференціїя «Школа синергії освіти і духовності: нові виклики, тренди і можливості»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Школа синергії освіти і духовності: нові виклики, тренди і можливості», яка відбудеться 7 жовтня 2022 року  о 10:00 на базі Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

У межах конференції планується робота наступних секцій:
Секція 1. «Синергія психології і духовності»
Секція 2. «Синергія загальної середньої освіти і духовності»
Секція 3. «Використання сучасних освітніх технологій у процесі розвитку освіти і духовності»
Секція 4. «Міжнародний досвід пошуку синергії освіти і духовності»

Лінк для участі у конференції:
Платформа Zoom
Ідентифікатор конференції: 8617134 5658
Код доступу: 1

Умови участі у роботі конференції:
Для участі у конференції просимо Вас зареєструватися за гугл-формою (https://forms.gle/WbLfoB5d3B9CS7yC8).
Участь у конференції безкоштовна.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
099-004-3829 – Юрченко Оксана Петрівна, методист вищої категорії;
Модератори:
097-708-79-35 – Грищук Дмитро Геннадійович, канд. пед наук, доцент.
098-748-55-83 – Мухіна Любов Яківна, старший викладач, методист вищої категорії.