Підприємницький клуб в УМО: синергія активності - YEP Starter, здобувачі вищої освіти,викладачі
У дружній атмосфері в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ «УМО» відбулося відкриття підприємницького клубу стартапів мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP.
YEP Starter – українсько-естонська програма з підприємництва, учасники якої за 3 місяці з допомогою менторів створюють власний стартап. Програма проходить за підтримки Міністерста освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії.
Керівник клубу професор Валентина Іванова, професор кафедри економіки, підприємництва та менеджменту відкрила перше урочисте засідання клубу.
Першим пролунало вітальне слово ректора Університету Миколи Кириченка, який привітав всіх активних студентів та спікерів урочистого заходу, розповів про закордонний досвід створення бізнес-проектів та висловив підтримку таких ініціатив студентської молоді.
Директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології професор Олена Алейнікова закликала всіх долучитися до підтримки творчих ініціатив здобувачів вищої освіти Інституту, а також поділилася своїм власним досвідом створення бізнес-планів та проектів в різних галузях економіки, зазначивши, що активність кожного це внесок у розбудову майбутнього України.
Про спільний проект МОН України та УЕР щодо створення екосистеми підприємницьких клубів в університетах розповіла менеджер стартап клубів УЕР Владислава Подкуйко.
Кафедра управління проектів та загальнофахових дисциплін також долучилася до проведення такого заходу.
Для чисельної аудиторії студентів бакалаврських та магістерських програм ННІМП про свої досягнення та ставлення до ідеї клубу розповіли мотивовані спікери - випускники освітньої програми «Управління проектами», які є гордістю кафедри, Інституту та Університету
Андрій Гусельніков, магістр менеджмету та управління проектами ННІМП УМО, засновник приватного підприємства «Олімп-Консалтінг», віце-президент ліги експертів України, надав практичні рекомендації ведення підприємницької діяльності та поділився філософією власного бізнесу, представив свій актуальний діючий бізнес-проект у яскравих презентаціях.
Олена Ланюк, магістр менеджмету та управління проектами ННІМП УМО, керівник власного бізнес-проекту «KidIT» - IT школи для дітей 5–10 років розповіла про унікальність проекту та особливості ведення власного бізнесу по системі франчайзингу. Специфікою та інноваційним джерелом її проекту є новий формат технологічної освіти для дітей від 5 років, який трансформує пасивне споживання технологій в активне творення за допомогою технологій, створення власних продуктів (ігр), розвиток вже сьогодні навичок, необхідних для успішного майбутнього.
Про свій підприємницький шлях розповів Сергій Севідов, власник турагенства «Adventure tours in Ukraine».
Серед спікерів також були представники туристичного бізнесу, науково-педагогічні працівники Інституту.