проведено лекцію присвячену Дню народженню видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка

10 березня 2020 року Вініченко А. А., старший викладач кафедри публічного управління та проектного менеджменту ННІМП, провела лекцію присвячену Дню народженню видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, гордості нашої нації Тараса Григоровича Шевченка для здобувачів вищої освіти групи МОБ-19-Д2. На лекції присутньою була голова Студентської колегії Чепенко Єлизавета. Тема лекції: "Філософія Тараса Шевченка через життя та творчість". Здобувачі вищої освіти переглянули фільм "Таємниці генія Шевченка" та взяли участь у жвавому обговоренні творчості та життя письменника. Дискутували про те, що у своїх поезіях український геній сформував власну філософську концепцію та програму створення ідеального суспільства, часи, коли, розглядаючи минуле України та свою сучасність, Шевченко творить «філософію трагедії», як філософію прийняття трагедії свого народу за власну, злиття власних помислів та бажань з потребами народу. Творчість Т. Г. Шевченка гідно завершує внесок у розвиток національної самосвідомості,  зроблений кирило-мефодіївцями.