У ННІМП ВІДБУВСЯ ВИПУСК ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ

28 липня 2022  року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся випуск здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Церемонія вручення дипломів пройшла у конференц-залі Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

На заході зібралися друзі, рідні, викладачі, щоб привітати бакалаврів.

Сьогодні ННІМП  випустив  58 випускників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями: 053 «Психологія», 051 «Економіка», 076 «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», 073 «Менеджмент». За освітньо-професійними програмами:  «Управління персоналом та економіка праці»; «Психологія»; «Менеджмент»; «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».

Розпочала урочистості, з нагоди вручення дипломів, директорка ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Рожнова.

На початку заходу прозвучав гімн України. Цього року він мав особливе звучання, як серед викладачів, так і серед студентів, кожен учасник заходу згадав тих, хто стоїть сьогодні на передовій…

Усі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України - Микола Кириченко, який побажав великих успіхів, сімейного добробуту та перемоги для України. Також ректор запросив випускників продовжити навчання в магістратурі Університету.

Проректорка з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти», докторка педагогічних наук, професорка Наталія Муранова привітала випускників та запросила їх у подальшому до співпраці, до участі у міжнародних проєктах спільно з Університетом.

У своєму вітанні до випускників, директорка ННІМП Тетяна Рожнова виокремила, що кожен випуск відрізняється своїми яскравими особистостями, ННІМП пишається кожним випускником.

Цікаво провела Тетяна Рожнова церемонію перекидання «китиць» на «конфедератках». Після якої прозвучав гімн студентів Gaudeamus.

Бакалаврів привітали: заступник завідувача кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП, куратор групи, докторка психологічних наук, професорка – Олександра Брюховецька; завідувачка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Бурлаєнко; куратор груп, старший викладач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП, методист вищої категорії навчально-методичного відділу – Тетяна Мельник.

Для вручення дипломів був запрошений ректор ДЗВО «Університету менеджменту освіти» Микола Кириченко.

Випускники подякували викладачам та співробітникам ННІМП за готовність реалізовувати своє покликання та дали обіцянку продовжувати навчатися на магістерських спеціальностях Інституту.

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ, бажаємо їм успіху, миру у серці, миру на нашій землі після спільної нашої перемоги, і щоб кожен у подальшому професійному зростанні реалізовувався як професіонал і особистість!

БАЖАЄМО ВАМ, НАШІ ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ, ВДАЛОГО СТАРТУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!