ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОРЕКТОРА З АКАДЕМІЧНИХ ПИТАНЬ CASPIAN UNIVERSITY, ДОКТОРА PHD ОКСАНИ КИРИЧОК ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ННІМП

У рамках двосторонньої співпраці між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Каспійським університетом (Caspian University), м. Алмати (Казахстан) 5 жовтня 2021 року в ННІМП було проведено онлайн-лекцію на тему: «Особливості реформування системи освіти Республіки Казахстан» для здобувачів вищої освіти ННІМП освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» групи УНЗ-2020.

Caspian University є багатопрофільним закладом вищої освіти і позиціонується на ринку освітніх послуг як університет, який забезпечує якісну, безперервну освіту за 28 освітніми програмами бакалаврату; 11 освітніми програмами магістратури та 2 освітніми програмами докторантури PhD.

У ході ознайомчої лекції, яку провела проректор з академічних питань Caspian University, доктор PhD Оксана КИРИЧОК, було розкрито питання:

• реформування освіти Республіки Казахстан у пострадянський період;
  • грантової підтримки студентів для навчання на бакалавраті та у магістратурі;
  • відмінності у фінансуванні державних та приватних закладів.

Після презентації Оксаною Валентинівною системи освіти Республіки Казахстан, здобувачі мали можливість долучитися до жвавої дискусії та поділитися досвідом організації освіти в України.