ЛЕКЦІЯ "ДЕТЕРМІНАНТИ РОЗВИТКУ ПІСЛЯВОЄННОЇ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ" У РАМКАХ ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

ЛЕКЦІЯ "ДЕТЕРМІНАНТИ РОЗВИТКУ ПІСЛЯВОЄННОЇ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ" У РАМКАХ ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

18 травня 2022 року на базі Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО " Університет менеджменту освіти" НАПН України продовжив роботу ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН "НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!".

Український бізнес тримає економічний фронт – це надважлива умова, щоб перемогти в війні з російським агресором. В якому стані знаходиться зараз економіка нашої країни? Які перспективи розвитку вона має?Куди потрібно рухатись українським компаніям, щоб вижити? Відповіді на ці та інші питання можна було отримани на відкритій лекції  "Детермінанти розвитку післявоєнної економіки та управління персоналом". Захід об'єднав учасників з різних куточків України, зокрема Київ, Житомир, Рівне, Вінниця, Біла Церква, Дніпро, Одеса, Івано-Франківськ тощо.

У роботі онлайн-марафону взяли участь два спікери, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, молодь, представники пенінтеціарних служб.

Відкрила захід кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП Тетяна Бурлаєнко. Спікер розкрила ключові особливості реконструкції та модернізації післявоєнної економіки України.

Спікер Марина Морозова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП продемонструвала особливості управлінням персоналом, зокрема мотивації та залученості працівників до організації своєю професійної діяльності.

Спікери познайомили нас з часовими горизонтами війни в Україні; представили 10 трендів розвитку бізнесу після війни; перелік затребуваних професій під час відбудови України після війни; проблеми роботи з персоналом в умовах військового стану; як мотивувати персонал під час роботи організацій в умовах війни тощо.спікерки також зробили акцент на тому, що Водночас важливо пам’ятати: ніхто, крім нас, не відбудує нашу країну і не створить картинку майбутнього, якого для України хочемо саме ми.

Після лекції виникла жвава дискусія щодо піднятих питань, що свідчить про зацікавленість даною тематикою.

Повний виступ усіх спікерів доступний на ютуб-каналі ДЗВО "УМО": https://youtu.be/4emvC-dVFr0

Дякуємо усім, хто долучився до ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ!

Запрошуємо всіх охочих долучитися до каманди ННІМП та брати участь у наших подальших заходах, інформація про які розміщується на офіційному сайті: http://umo.edu.ua/university
сайті ННІМП: http://umo.edu.ua/institutes/imp
та соціальних мережах: https://www.facebook.com/umo.edu.ua
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!