ПРОВЕДЕНО ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ННІМП У ГУРТОЖИТКУ ДЗВО "УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ"

14 вересня 2022 р. заступник директора з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Віра ДРАГУНОВА спільно зі Студентською колегією Державного закладу вищої освіти "Університет менеджменту освіти" (Павло БІРЮК, Діана БЕНДАС, Олег ДЕЙНЕКА) у супроводі завідувача гуртожитку ДЗВО"УМО" Єлизаветою ЧЕПЕНКО здійснили обстеження умов проживання здобувачів вищої освіти ННІМП.

Зі студентами було проведено роз'яснювальну роботу щодо особливостей проживання в гуртожитку, дотримання норм санітарного благополуччя, бережного ставлення до майна закладу освіти, місцезнаходження укриття Уніеврситету, реагування під час повітряних тривох тощо.