участь ДЗВО «Університет менеджменту освіти» у проєкті експертної допомоги SENIOR EXPERTEN SERVICE (SES)

27 жовтня 2020 року відбулася робоча он-лайн зустріч ректора ДЗВО «УМО» М.О. Кириченка, директорки ННІМП О.В. Алейнікової, завідувачки відділу міжнародного співробітництва Ковтун О.А. та запрошеного стейкхолдера - Президента Української асоціації досконалості та якості, Голови Комітету з менеджменту досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку України Калити П.Я. з міжнародним експертом - доктором Г.Х. Райдером з питань участі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» у проєкті експертної допомоги SENIOR EXPERTEN SERVICE (SES), Республіка Німеччина.

В ході зустрічі були обговорені перспективи реалізації проєкту щодо експертної допомоги у вирішенні наступних питань:

- удосконалення організаційно-управлінських методів менеджменту Університету, які відповідають європейським стандартам, з метою підвищення ефективності прийняття та реалізації управлінських рішень;

- покращення системи управління якістю з метою модернізації мотивації персоналу та поліпшення виконавчої дисципліни.

За результатами зустрічі прийнято рішення про участь Університету в проекті UA-KIBILD (вдосконалення системи якості та лідерства в освіті) за участю німецького експерта доктора Г.Х. Райдера.

Дякуємо перекладачу відділу міжнародної співпраці Бринь Л.І. за супровід та професійний переклад.