ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РОЖНОВУ ТЕТЯНУ ЄВГЕНІВНУ

Сьогодні святкує свій День народження
РОЖНОВА ТЕТЯНА ЄВГЕНІВНА,
директор Навчально-науквого інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент

Вельмишановна Тетяно Євгенівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження від  науково-педагогічного колективу, працівників і студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Нехай щирість наших почуттів зігріває Ваше добре серце! Хай доля і надалі щедро обдаровує Вас безежною радістю, родинним затишком, невичерпною енергією, вірними друзями, миром та благополуччям. Нехай Ваш невичерпний потенціал та ентузіазм завжди мають достатнє поле діяльності, а віра у власні сили і міцне здоров’я стануть для Вас досягненням до нових звершень і висот!

З повагою та любов’ю, Колектив ННІМП ДЗВО «УМО»