За сприяння ННІМП, підписано угоду про співпрацю ДЗВО "Університет менеджменту освіти" та Херсонським національним технічним університетом.

23 грудня 2020 року за сприяння ННІМП підписано угоду про співпрацю ДЗВО "Університет менеджменту освіти", в особі ректора Миколи Кириченка, та Херсонським національним технічним університетом, в особі ректора Юрія Бардачова.

У рамках угоди, заплановане сприяння: обміну документацією, що стосується освітнього процесу, наукової діяльності, підвищення кваліфікації; обміну студентами, слухачами, аспірантами, науково-педагогічними працівниками; організації та проведенню спільних наукових заходів у галузі державного територіального управління та місцевого самоврядування та ін.

Запрошуємо до співпраці!

З повагою,
Адміністрація ННІМП ДЗВО «УМО»