27 лютого 2024 року відбувся семінар «Шляхи зміцнення економіки України у війні на виснаження.

За межами фронту», організований Фондом Європейських Прогресивних Студій, який відвідала доктор економічних наук кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», професор В. В. Іванова.

На семінар були запрошені провідні експерти з питань економічної політики для дискусії стосовно сутності воєнної економіки, можливих заходів для зміцнення військової економіки, існуючих викликів. Зокрема, були обговорені такі питання:

ü  яку роль у функціонуванні воєнної економіки відіграє держава;

ü  як відбувається координація стратегічних, наскільки ефективною була українська економічна політика у зміцненні військової економіки, що можна вдосконалити для підтримки військових дій і економічного відновлення країни.

З основною презентацією виступив Богдан Данилишин,  Екс-Міністр економіки України, завідуючий кафедрою Київського національного економічного університету. У дискусії брали Дімітар Богов, провідний регіональний економіст ЄБРР у Східній Європі та на Кавказі, Люк Купер, науковий співробітник з міжнародних відносин Лондонської школи економіки та політичних наук та директор програми PeaceRep в Україні.