УЧАСТЬ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» МОРОЗОВОЇ МАРИНИ У ПРОГРАМІ «ІНКЛЮЗИВНІСТЬ В HR ТА РЕКРУТИНГ ПРОЦЕСАХ»

Доцент кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент Морозова Марина пройшла навчання в Hurma Academy за програмою «Інклюзивність в HR та рекрутинг процесах».

Участь у зазначеній Програмі передбачала опрацювання наступного кола питань: ширші можливості для рекрутингу; підвищення показників ефективності; впізнаваність бренду роботодавця; сильніша позиція в переговорах і тендерах; акутальність позиції серед трендів; загальносуспільна користь та як прогресивне українське суспільство дбає про малозахищених категорії населення.

Отримані навички та компетентності будуть запроваджені в навчальний процес здобувачів кафедри економіки, підприємства та менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО»!

Разом до Перемоги!