УЧАСТЬ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

Д.Е.Н. СМУТЧАК ЗІНАЇДИ ВАСИЛІВНИ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ НА ТЕМУ  «ВІЙНА В УКРАЇНІ: ЗРОБЛЕНІ ВИСНОВКИ ТА НЕЗАСВОЄНІ УРОКИ».

23 лютого 2024 року, на базі Львівського державного університету внутрішніх справ за підтримки Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, Національної академії правових наук України і Консультативної місії Європейського Союзу відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему  «Війна в Україні: зроблені висновки та незасвоєні уроки».

Професор кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО» д.е.н., проф. Смутчак Зінаїда Василівна взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції на тему  «Війна в Україні: зроблені висновки та незасвоєні уроки». Захід був спрямований на аналіз сучасних викликів і розроблення нових підходів до розв’язання проблем, пов'язаних із воєнними діями на території України. Конференція надала можливість для обміну думками та опрацювання стратегій, спрямованих на подолання наслідків війни та відновлення миру і стабільності в країні.