УСТРІЧ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

ТЕТЯНИ БУРЛАЄНКО ТА ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ, Д.Е.Н. ЗІНАЇДИ СМУТЧАК У РОБОЧІЙ ЗУСТРІЧІ ЩОДО ПАРТНЕРСТВА ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА МІЖ ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» ТА АВІАЦІЙНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ГРУЗІЇ (GEORGIAN AVIATION UNIVERSITY

26 лютого 2024 р. було проведено  онлайн робочу зустріч щодо партнерства та міжнародного співробітництва між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Авіаційним університетом Грузії (Georgian Aviation University). На обговоренні був присутній декан факультету бізнес адміністрування Георгій Евгенідзе (Giorgi Evgenidze), завідувачка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО» Тетяна Бурлаєнко та професорка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Зінаїда Смутчак.

Під час зустрічі сторони обговорили план спільних міжнародних наукових проєктів за участі університетів-партнерів та  проєктів, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем у сфері науки та  освіти. Зустріч пройшла в дружній, невимушеній атмосфері!