Готуємося до захисту кваліфікаційних робіт

24 квітня 2024 року на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом».

Попередній захист кваліфікаційних робіт проходив у режимі відеоконференції, у якій взяли участь здобувачі освіти та їх наукові керівники:

- гарант освітньої програми, професор кафедри ПАСО, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Анатоліївна МАХИНЯ

- професор кафедри ПАСО, доктор педагогічних наук, професор Ганна Миколаївна ТИМОШКО

- професор кафедри ПАСО, доктор педагогічних наук, професор Ірина Леонідівна СІДАНІЧ

- професор кафедри ПАСО, доктор педагогічних наук, професор Наталія Олексіївна ПРИХОДЬКІНА;

-  професор кафедри ПАСО, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Євгенівна РОЖНОВА

- доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Тетяна Павлівна ВОЛОТОВСЬКА

- доцент кафедри ПАСО, кандидат педагогічних наук Світлана Василівна ШТАНГЕЙ

З вітальним словом до присутніх та побажанням плідної співпраці до присутніх звернулася нова очільниця кафедри, доктор педагогічних наук, доцент – Ганна Юріївни КРАВЧЕНКО.

Відповідно до процедури проведення попереднього захисту кожен із здобувачів представив презентації та доповіді до своїх робіт, після чого члени комісії визначили готовність кваліфікаційних робіт до захисту та надали останні рекомендації щодо підготовки виступів на захист роботи.

За результатами попереднього захисту магістранти показали високий рівень готовності до захисту: роботи оформленні за вимогами, завдання, поставлені перед здобувачами вищої освіти виконано. Доповіді студентів були ґрунтовними та містили основні результати. Викладачами кафедри надано пропозиції щодо удосконалення робіт та оформлення доповідей, теоретичної підготовки до захисту, що демонструватиме не тільки знання теми, але і ступінь опанування науковими методами та засобами дослідження.

Коло питань, які майбутні магістри обрали для свого наукового дослідження, стосувалися актуальних проблем у сфері сучасної освіти, що потребують комплексного підходу та системних зусиль для їх вирішення та покращення ситуації в освітній сфері України.

Усі кваліфікаційні роботи допущені до захисту. Вітаємо здобувачів вищої освіти групи УНЗ-22-Г1 з успішним проходження першого етапу захисту випускної кваліфікаційної роботи та бажаємо успіхів під час державної атестації!