НА КАФЕДРІ ПЕДАГОГІКИ, АДМІНІСТРУВАННЯ І СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ ННІМП ДЗВО «УМО» ВІДБУДЕТЬСЯ ФАХОВИЙ СЕМІНАР ІЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ДИСЕРТАЦІЇ ВИШНЕВСЬКОЇ ГАННИ ПЕТРІВНИ

Глибокоповажні колеги!

12 грудня 2023 року на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбудеться фаховий семінар із попередньої експертизи дисертації.

15.00-18.00  – фаховий семінар здобувача наукового ступеня доктора філософії Вишневської Ганни Петрівни за темою «Етнокультурні тенденції розвитку змісту шкільної освіти в Україні (90-ті рр. ХХ-10-ті рр. ХХІ століття)» за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки»; науковий керівник Кириченко Микола Олексійович, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Фаховий семінар відбудеться за посиланням:

З повагою, кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО» НАПН України.