Присудження ступеня доктора філософії Борсуку Д. В

Вітаємо здобувача кафедри БОРСУКА Дмитра Валерійовича та його наукового керівника - кандидата педагогічних наук, доцента, професора кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України МАХИНЮ Тетяну Анатоліївну із присудження ступеня доктора філософії галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

Голова ради:

РЯБОВА Зоя Вікторівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту освіти і права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Рецензенти:

СОРОЧАН Тамара Михайлівна – доктор педагогічних наук, професор, директор Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

ПРИХОДЬКІНА Наталія Олексіївна - доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та педагогіки ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Офіційні опоненти:

ЛЮШИН Микола Олександрович – кандидат педагогічних наук, методист кабінету освітнього адміністрування Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

ПОЧУЄВА Ольга Олексіївна – кандидат педагогічних наук, доцент, керівник відділу забезпечення якості освіти, доцент кафедри педагогіки, іноземної філології та перекладу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Вітаємо усіх причетних до наукового досягнення Дмитра Валерійовича та бажаємо йому подальших успіхів в інтеграції визнаних наукових здобутків в управлінську практику