Продовжується сесія здобувачів ПІВШ-23
Продовжується сесія здобувачів групи ПВШ-24-Г1 ОПП «Педагогіка вищої школи. АНДРАГОГІКА» (гарант - доктор педагогічних наук, професор Н. О. ПРИХОДЬКІНА), а разом із нею підвищується рівень опанування студентами цифрових технологій. По завершенню вивчення курсу «Цифрові технології в освіті» (викладач - професор кафедри, кандидат педагогічних наук Т. А. МАХИНЯ), здобувачі мали можливість зануритися у вибірковий курс «Штучні технології в освіті», започаткований на кафедрі за ініціативи доцента кафедри, кандидата педагогічних наук Т. П. ВОЛОТОВСЬКОЇ.
Основна мета вивчення дисципліни «Штучний інтелект в освіті» полягає у формуванні у здобувачів здатності до використання інструментів штучного інтелекту для вдосконалення освітнього процесу на основі персоналізації навчання, аналізу та створення методичних матеріалів, а також формування готовності до критичного оцінювання викликів й перспектив застосування штучного інтелекту в освіті.
В умовах заочної форми навчання до 90% часу від загального навчального навантаження відводиться здобувачам на самостійне вивченні. Відтак ефективна організація самостійної роботи студенті значною мірою впливає на результативність підготовки майбутнього фахівця – розвиток особистості здобувача, формування його як творця, здатного не лише самостійно здобувати знання, а й реалізувати їх відповідно до практичних вимог сьогодення. Саме цим критеріям відповідають безкоштовні масові відкриті онлайн курси (МВОК), перевагами яких є інтерактивність та швидкий зворотній зв’язок; можливість навчатися у зручний час на будь-якому пристрої; безкоштовний доступ до найновішої інформації, дидактичних матеріалів, сучасних технологій та практичних кейсів; можливість переймати досвід від найкращих університетів, експертів галузі та викладачів тощо.
З 2019 року на курсах, що викладає Т. А. МАХИНЯ, передбачено перезарахування годин самостійної роботи за рахунок успішного проходження МВОК, що підтверджується відповідним сертифікатом. У рамках дисципліни «Штучний інтелект в освіті» здобувачі мають можливість поглибити свої знання, доєднавшись до безоплатного курсу «Від початківця до експерта в ШІ», розробленого Міністерством цифрової трансформації спільно з Netpeak Group
Метою створення курсу є навчити використовувати технологію майбутнього та полегшити виконання рутинних завдань якнайбільшій кількості українців.
Даний курс також рекомендуємо і для викладачів ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Принагідно дякуємо проректору з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО УМО, доктору педагогічних наук, професору Н.П. МУРАНОВІЙ за ініціативу приєднатися до навчання.
Курс містить 6 модулів – від початкового до просунутого рівня – та побудований на реальних кейсах із життя.
Під час опанування курсу слухачі зможуть навчитися за допомогою штучного інтелекту генерувати пісні, перевіряти новини, ремонтувати прилади та багато іншого.
Після навчання всі учасники отримають сертифікат.
Для зручності користувачів передбачена можливість пройти короткий тест та отримати посилання на модуль, який відповідає індивідуальному рівню знань роботи зі штучним інтелектом.
Детально: https://ai-course.study/?utm_source=mintsfr&utm_campaign=social&utm_content=post