ЗАВЕРШИЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ «ХРИСТИЯНСЬКА ПЕДАГОГІКА» ТА «ПЕДАГОГІКА ВИЩОЇ ШКОЛИ»

Вітаємо здобувачів освітньо-професійних програм «ХРИСТИЯНСЬКА ПЕДАГОГІКА» (ГАРАНТ - професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, д.пед.н., професор І. Л. Сіданіч) ТА «ПЕДАГОГІКА ВИЩОЇ ШКОЛИ» (ГАРАНТ - професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, д.пед.н., професор Н. О. Приходькіна) із успішним завершенням передостанньої екзаменаційної сесії!

Зокрема, здобувачі групи ПВШ-22-Х1 ОПП «Християнська педагогіка» успішно склали іспити з навчальних курсів «Теорія християнського навчання і виховання» (викладач – професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, д.пед.н., професор І. Л. Сіданіч) та «Системний підхід у вищій освіті» (викладач – професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, канд.пед.н., доцент Т. А. Махиня).

Не менш успішною виявилася сесія і для здобувачів групи ПВШ-22-Г1 ОПП «Педагогіка вищої школи», які окрім іспитів з дисциплін «Організація і управління навчально-виховним процесом» (викладач – професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, канд.пед.н., доцент Т. А. Махиня); «Компаративна педагогіка вищої школи» (викладач – професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, д.пед.н., професор Н. О. Приходькіна) та «Дидактичні системи у вищій освіті» (викладач – професор кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти, д.пед.н., професор І. Л. Сіданіч) успішно захистили курсові проекти, що стануть основою для подальших наукових розробок!

Онлайн спілкування, як і завжди, проходили цікаво і динамічно, в атмосфері колегіального спілкування. Щиро дякуємо усім здобувачам за належне ставлення до навчання і бажаємо подальших здобутків та натхнення при продовженні наукових досліджень!