УЧАСТЬ ПРОФЕСОРКИ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ КОВТУН ОКСАНИ У ВЕБІНАРІ «ВИЯВЛЕННЯ ВИМОГ ПРОТЯГОМ АКТИВНОЇ ФАЗИ ПРОЄКТУ»

УЧАСТЬ ПРОФЕСОРКИ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ КОВТУН ОКСАНИ У ВЕБІНАРІ «ВИЯВЛЕННЯ ВИМОГ ПРОТЯГОМ АКТИВНОЇ ФАЗИ ПРОЄКТУ»

25 жовтня 2024 року професорка кафедри публічного управління і проектного менеджменту, кандидатка наук з державного управління, доцентка Оксана Ковтун прийняла участь у вебінарі «Виявлення вимог протягом активної фази проєкту», що організований консалтинговою компанією E5 – командою професіоналів в області розробки програмного забезпечення, бізнес-аналізу, проєктного та продакт-менеджменту, а також гнучких методологій розробки.

Спікерка: Ірина Крючкова, Lead Business Analyst @SRBI RI, Certified Business Analysis Professional & Certified Scrum Product Owner, яка організовувала одну з перших спільнот аналітиків у місті Києві, допомагала в організації Київського відділення Міжнародного інституту бізнес-аналізу; працювала на позиції Associate Director Бізнес аналітичного офісу компанії SoftServe, де відповідала за професійний розвиток та якість роботи більше ніж 400 аналітиків, а також розробила та запустила більше десятка різних бізнес-аналітичних курсів та тренінгів.

Вебінар був присвячений практичним методам виявлення вимог під час активної фази проєкту. Учасники вебінару отримали можливість ознайомитися з основними підходами до виявлення вимог, що залежать від результатів попереднього аналізу зацікавлених осіб, а також від контексту системи, в якій реалізується проєкт.

На вебінарі було детально розглянуто, яким чином можна ефективно обрати найдієвіші бізнес-аналітичні інструменти з загального набору, враховуючи особливості кожної конкретної ситуації. Це дозволило учасникам не лише краще зрозуміти вимоги проєкту, а й обирати оптимальні стратегії для їх успішної реалізації.

Питання, що були обговорені на вебінарі:

1. Аналіз зацікавлених осіб: ідентифікація ключових зацікавлених осіб; визначення їхніх ролей та впливу на проєкт; розуміння їхніх потреб та очікувань.

2. Методи виявлення вимог: загальні принципи виявлення вимог; техніки для виявлення вимог: аналіз документів, інтерв’ю, опитування, спостереження, аналіз процесів, фокус-групи та семінари; обрання техніки залежно від ситуації.

Проведений вебінар є корисним для фахівців, які прагнуть вдосконалити свої навички в сфері бізнес-аналізу, отримати нові знання та практичні інструменти для управління вимогами у складних та динамічних проєктах.

Посилання на сторінку консалтингової компанії в YouTube: https://www.youtube.com/@EFiveTraining/videos