Закінчилася сесія здобувачів УНЗ-23
Вітаємо здобувачів групи УНЗ-23-Г1 освітньо-професійної програми із завершенням передостанньої залікової сесії
Повітряні тривоги не стали на заваді жвавим дискусіям та активній взаємодії майбутніх керівників закладів освіти з викладачами кафедри. Зокрема, здобувачі:
- опрацьовували вимоги та правилами організації освітніх і управлінських процесів закладу освіти на основі орієнтованих рівнів оцінювання закладу загальної середньої освіти та з'ясовували, чому систему забезпечення якості освіти має розробити кожен заклад у межах навчальної дисципліни «Аудит і оцінювання управлінської діяльності» (викладач - професор кафедри, канд. пед. наук, доцент Т. А. МАХИНЯ)
- позиціонували власний професійний досвід та аналізували перспективами використання емоційного інтелекту керівника закладу освіти у формі управлінського дискурсу у межах навчальної дисципліни "Організаційна культура керівника закладу освіти" (викладач - професор кафедри, доктор пед. наук, професор Г. М. ТИМОШКО)
- опановували інструменти штучного інтелекту у процесі розробки сценаріїв масових заходів у межах навчальної дисципліни «Діяльність навчального закладу у сфері зв'язків з громадськістю» (викладач - професор кафедри, канд. пед. наук, доцент Т. А. МАХИНЯ)
- аналізували основні положення нормативного та правового регулювання організації освітнього процесу у закладах освіти в умовах воєнного стану у межах навчальної дисципліни «Управління освітньою та виховною діяльністю» (викладач - завідувачка кафедри, доктор пед. наук Ганна Юріївна КРАВЧЕНКО)
- встановлювати цінності, бачення, місію, цілі та критерії, за якими організація визначає подальші напрями розвитку, розробляти і реалізовувати відповідні стратегії та плани у межах навчальної дисципліни «Техніка управлінської діяльності» (викладач - професор кафедри, доктор пед. наук, професор Г. М. ТИМОШКО
- вчилися автоматизовувати роботу із однотипними документами, впроваджували інструменти інтерактивної взаємодії під час налагодження інформаційних зв'язків, досліджували можливості Google Календаря для планування робочого та особистого часу у межах навчальної дисципліни «Управління інформаційними зв'язками» (викладач - професор кафедри, канд. пед. наук, доцент Т. А. МАХИНЯ)
- аналізували телевізійні новини та друковані медіа, виявляючи ознаки мови ворожнечі, дезінформації, маніпуляції, пропаганди, «джинси», а також опрацьовували найбільш поширені кейси наративів російської пропаганди з використанням маркерів пропаганди та інформації, стандартів журналістики, інструментів перевірки діпфейків, фото- та відеофейків у межах навчальної дисципліни «Основи медіаграмотності» (викладач - професор кафедри, доктор пед. наук, професор Н. О. ПРИХОДЬКІНА);
- сфокусувалися на компетентностях керівників закладів освіти, відображених у Професійних стандартах з актуалізацією на особливостях їх розвитку та перегляду з урахуванням реалій воєнного періоду у межах навчальної дисципліни «Професійна компетентність керівника закладу освіти» (викладач - професор кафедри, канд. пед. наук, доцент Т. А. МАХИНЯ )
Сподіваємося, що отримані під час навчання знання, здобувачі матимуть можливість вже зараз впровадити в практику управління своїх закладів