Відбувся Круглий стіл - «Україна-Схід - діалог цивілізацій та міжнародні відносини»
17 грудня 2019 року у науково-практичному заході – «Круглому столі» - «Україна-Схід - діалог цивілізацій та міжнародні відносини», що започатковано Факультетом міжнародних відносин Національного авіаційного університету взяв участь завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП УМО, доктор наук з державного управління Євген Карташов - Надзвичайний та Повноважний Посол України в Казахстані у 2000–2001 рр.
Декан факультету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Юрій Волошин розпочав засідання «круглого столу», у якому взяли участь Юрій Кочубей, один з найповажніших співробітників Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, відомий вчений-сходознавець та досвідчений дипломат в ранзі Надзвичайного і Повноважного Посла, Володимир Ісаєнко – ректор Національного авіаційного університету, доктор біологічних наук, професор, Академік Академії наук Вищої школи України, Заслужений працівник освіти України, член президії Науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України з напряму «Екологія», експерт Програми розвитку ООН в Україні з питань освіти і науки, Олег Дьомін – кандидат економічних наук, надзвичайний та повноважний посол у Казахстані (з 02.08.2010). Надзвичайний і Повноважний Посол України в Китайській Народній Республіці (18.07.2013 — 17.05.2019), Фергад Туранли - кандидат історичних наук, завідувач кафедри сходознавства Факультету міжнародних відносин НАУ, Віктор Нікітюк - український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Таджикистан (2012–2018), Шейх Імад Абу Аль-Руб – президент «Центру діалогів і комунікацій», доктор наук, президент Українсько-Арабської Ділової Ради, Ендер Коркмаз, директор Турецького інституту імені Юнуса Емре при Посольстві Республіки Туреччини в Україні, Віталій Омельченко – Голова Благодійної організації Благодійний фонд «Український Центр Дипломатії».
Сучасний світовий розвиток стимулює переосмислення значної кількості проблем, накопичених цивілізацією. До питань, що з особливою гостротою постали, належать процеси трансформації суспільства з виходом на багатополярний рівень світового розвитку; зіткнення цивілізацій; виокремлення культурно-духовних цінностей та національної ідентичності в умовах глобалізації; загострення гуманітарних проблем в умовах переходу від індустріального до інформаційного суспільства; поліваріантність моделей соціального розвитку та соціальної безпеки.
Саме тому метою даного науково-практичного заходу стало осмислення, з огляду на Україну, змін і трансформацій, які відбуваються сьогодні в країнах світу; визначення місця України в сучасному цивілізаційному поступі та перспектив її розвитку; аналіз можливих моделей українського суспільства на межі тисячоліть у контексті специфіки економічного, релігійного, історичного та правового розвитку суспільств Заходу та Сходу.