Проведено перший майстер-клас на тему «Підготовка наречених до шлюбу»
5 квітня 2016 року о 18 годині старшим викладачем кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін НН ІМП С. В. Штангей та здобувачем кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи Т. В. Майстренко був проведений перший майстер-клас на тему «Підготовка наречених до шлюбу». У ньому брали участь студенти денної та заочної форми навчання із спеціальностей: «Менеджмент», «Управління персоналом та економіка праці», «Психологія» та «Практична психологія».
Зміни, що відбуваються в Україні сьогодні в сфері політики, економіки, права впливають і на демографічну ситуацію в країні, зокрема на шлюбно-сімейні відносини. Тому проблеми сім’ї визначаються як один з пріоритетних напрямків державної політики.
Шлюбна форма організації сімейного життя завжди була і продовжує залишатися основною, бажаною, домінуючою. Притягальна сила державної реєстрації шлюбу – правова, психологічна, морально-етична – зберігає свою цінність. За допомогою державної реєстрації шлюбу перевіряється дотримання нареченими законів шлюбу. Статистика шлюбів дає можливість спостерігати демографічні процеси, виробляти засоби впливу на них з боку держави.
Ми з задоволенням у розмовах використовуємо словосполучення «сімейні цінності», а от що це таке представляємо насилу. Дати визначення дійсно непросто, напевно, сімейні цінності – це те, що важливо для сім'ї, той необхідний «цемент», який групу людей з схожим генетичним кодом об'єднує в дружне співтовариство. Виходить, що в кожній сім'ї головне щось своє: одним необхідна довіра, а іншим потрібно процвітання сімейного бізнесу. Очевидно, що в цих двох сім'ях цінності будуть різними. Тому сказати, які повинні бути сімейні цінності, і вже тим більше розповісти про їх ієрархію, місія нездійсненна, у кожній сім'ї свій погляд на те, що важливо, у кожній сім'ї подружжя розставляє пріоритети. І це не дивно – всі ми різні.