УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА В ПОСТОВЄННИЙ ПЕРІОД В УКРАЇНІ» ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП КОВТУН О.А.

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА В ПОСТОВЄННИЙ ПЕРІОД В УКРАЇНІ» ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП КОВТУН О.А.

19 квітня 2022 року відбулося засідання секції «Економічне врядування України в умовах війни та в поствоєнний період» в рамках організованої ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та інших вітчизняних вишів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни та в постовєнний період в Україні», участь в якій як член організаційного комітету та спікер прийняла професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту, к.держ.упр., доцент Ковтун Оксана із доповіддю «Організаційні механізми відновлення житлового фонду України у поствоєнний період».

На засіданні секції були присутні більше 70 осіб, які представляли Науковий фронт України, громадські організації, органи державної влади та місцевого самоврядування, здобувачі вищої освіти, випускники Університету менеджменту освіти. В процесі обговорення доповідей спікерів, було запропоновано практичні шляхи щодо покращення макроекономічної ситуації в поствоєнній Україні, відновлення інфраструктури та галузей економіки, трансформація економіки на потреби війни тощо.

В своїй доповіді Ковтун Оксана акцентувала увагу на необхідності створення єдиного інформаційного ресурсу щодо відновлення житла та стабілізації ринку нерухомості, завдяки якому є можливим формування класифікатору та реєстру діючих стейкхолдерів (рівень участі, ступінь залучення, повноваження, гарантії безпеки для зацікавлених сторін, оскільки будуть перевірятися та мати доступ до платформи тільки надійні забудовники, інвестори, девелопери); розроблення класифікатору заявок на конкретне житло та на пропозиції щодо його відновлення, забудови, реконструкції; публікування реєстру екологічних та сучасних проєктів житла, здійснення їх рейтингового оцінювання фахівцями та громадянами; забезпечення пошуку стейкхолдерів на платформі; розробка та оприлюднення стандартного договору взаємодії стейкхолдерів; здійснення зареєстрованими користувачами автоматичного пошуку стейкхолдерів; публікація офіційної актуальної інформації щодо зміни або прийняття законодавчих актів у сфері нерухомості, будівництва тощо; формування та публікація аналітичної інформації, звітів.

Дякуємо всім спікерам та учасникам за активну роботу, цікаві питання та слушні практичні пропозиції! Новій Україні бути! Слава Україні!