ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ»

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ»

25.05.2018 р. на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбулася щорічна ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ». Робота пленарного засідання конференції відбувалася під керівництвом завідувача кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктора психологічних наук, професора Бондарчук О. І.

Серед учасників були високоповажні гості, в тому числі з-за кордону, працівники ДВНЗ «УМО» (працівники кафедри кафедри психології та особистісного розвитку, кафедри психології управління, кафедри економіки, підприємництва та менеджменту тощо), студенти денної та заочної форми навчання освітнього рівня бакалавра, магістра та ін. Під час пленарного засідання відбулися виступи представників адміністрації та завідувачів кафедр ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», науковців з різних міст України та близького зарубіжжя.

Під час виступу на пленарному засіданні доктор педагогічних наук, професор Гладуш В. А. підкреслив велике значення психологічного та педагогічного супроводу для формування висококонкурентоспроможного фахівця в сучасних умовах, звернув увагу на роль діяльності ДВНЗ «УМО» в цьому процесі, директор Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор Сорочан Т. М. звернула увагу на особливості функціонування сучасної післядипломної освіти та її значення в процесах професіональних трансформацій.

Серед виступів на конференції відбувся виступ словацького колеги, директора «Східноєвропейська агенція розвитку», президента ICOCRIM Словацького бюро, доктора філософії, доктора права JUDr., почесного професора Йозефа Затько, який висловив великі надії на подальшу співпрацю між працівниками ДВНЗ «УМО» та словацькими колегами в сфері освіти та науки, міжнародного стажування тощо.

Директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор наук з державного управління, професор Алейнікова О. В. зазначила про значну роль управлінської складової для гармонійного перебігу трансформаційних процесів в освіті в Україні та в процесі підготовки сучасних фахівців для різних сфер суспільного життя.

Завідувач кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор психологічних наук, професор Лушин П. В. під час виступу на пленарному засіданні стисло охарактеризував історію становлення основних ідей нової української школи в новій історії української освіти, визначив головні тенденції в сучасній освіті та значення екологічного супроводу в їх розвитку.

На конференції були присутні Гавлітіна Тетяна Миколаївна, проректор з науково-педагогічної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент (м. Рівне), Васютинський Вадим Олександрович, головний науковий співробітник лабораторії психології мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології, доктор психологічних наук, професор (м. Київ) та ін. високоповажні гості.

Робота цієї конференція включала пленарне засідання, засідання секцій та проведеня майстер-класів передовими наукровцями та практиками з проблем психології Лушина П. В., Бевз Г. М., Киричука В. О., Єнотаєвої Л. Є., Нежинської О. О.

В результаті проведення конференції серед учасників відбувся обмін новими ідеями щодо проблем трансформації освітніх процесів в Україні та за кордоном, поглибилася міжнародна співпраця в сфері науки та освіти.