22 травня 2015 року в Київському міському будинку учителя в рамках І Всеукраїнської виставки-презентації «Післядипломна педагогічна освіта в контексті сучасних цивілізаційних змін» відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки та підвищення кваліфікації особистості в умовах трансформації освіти», організаторами якої були Університет менеджменту освіти Національної Академії педагогічних наук України та Інститут психології ім. Г.С.Костюка. До конференції в столиці приїздили представники освітньої галузі не тільки з міст нашої країни, але ї особи зарубіжних установ та закладів: Монтеклерський державного університет, штат Нью-Джерсі, США; 1 особа, Люблиньский Католицький Університет в Любліні  ім. Яна Павла II, Польща; 3 особи;м. Магдебург, Німеччина; 1 особа;м. Кромлов, Чехія; 1 особа; м. Мішкольц, Угорщина; 2 особи; Белгородский государственный университет, г. Белгород, Россия; 2 особи, г. Рязань, Россия -  з метою виступу на пленарному засіданні із відповідними до конференції темами доповідей .

Було організовано роботу двох науково-практичних семінарів: «Інноваційний розвиток методичних кабінетів (центрів) як необхідна умова якісного науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти», «Елементи використання дистанційного навчання у післядипломній освіті» - ,  чотирьох секцій (I секція – «Інноваційний розвиток національної освіти й науки : виклики, пошук, партнерство», II секція – «Психологічні проблеми становлення професіоналізму та конкурентоздатності фахівців в умовах післядипломної освіти», III секція – «Психолого-педагогічна фасилітація та екофасилітація в умовах складних суспільно-політичних подій» , IV секція – «Організаційно-педагогічний супровід професійного зростання фахівців») та двох майстер-класів «Психологічна допомога особистості в перехідний період», ведучим якого виступив доктор психологічних наук, професор П. В. Лушин, завідувач кафедри загальної та практичної психології, атакож майстер-клас «Технологія проектування особистісного розвитку в діагностично-проектувальному комплексі «Універсал 4-online”, ведучим якого був кандидат педагогічних наук, доцент В. О. Киричук.

Міжнародний захід був відзначений як вдало організований, інформаційно наповнений новими науковими працями, доповідями, закордонним досвідом та думкою, які в свою чергу відіграють роль каталізатора розвитку педагогічної, психологічної професіональних сфер діяльності в закладах освіти Україні.